Společnost uvex nabízí ochranné pomůcky pro práci i volný čas

Zajímají vás kvalitní ochranné prostředky pro práci? Pak je tu pro vás uvex – společnost, která se pyšní dlouholetou tradicí. Její prioritou jsou pevně zakotvené hodnoty odrážející se ve firemní kultuře a loajálních zaměstnancích. Jejím cílem je být lepší a společně na něm každý den pracují.

Záměr společnosti je jasný – ochrana člověka, za kterou bere zodpovědnost svými kvalitními produkty. Samozřejmostí je aktivní prevence, kterou nabízejí, kromě jiného, i ochranné pomůcky.

Nabídka výrobků

Na kvalitu svých výrobků a služeb má společnost vysoké nároky. Značka uvex slibuje kvalitu a spoleh. Snaží se o sladění ekonomiky, ekologie a sociální angažovanosti. To mají zajistit náročné standardy všech výrobních závodů i výrobků. Ty chrání jak při práci – ochranné pracovní pomůcky, tak zabezpečují ochranu i během volného času a třeba sportovních aktivit. Značku uvex charakterizují dva silné pilíře. Jedním z nich jsou sportovní aktivity – přilby pro zimní, cyklistické a jezdecké sporty nebo lyžařské, sportovní a volnočasové brýle.

Zde představuje partnera vrcholového mezinárodního sportu a díky tomu vybavuje velké množství vrcholových sportovců celého světa. Druhý pilíř představují osobní ochranné prostředky. I tady je portfolio dosti široké. Kompletní nabídku naleznete na webu uvex-safety.cz/cs/. Spojením těchto dvou pilířů vzniká obrovská síla. uvex to je kombinace odbornosti expertů a velkých zkušeností v obou oblastech. uvex sports a uvex safety se dokonale doplňují, ale pracují i ruku v ruce. Svůj podíl měla i na účasti Red Bull District Ride 2014 v Norimberku nebo DATEV Challenge Roth 2016. Výrobky pomáhají jak na trati, tak i v zákulisí, kde zajišťují ochranu pro konstrukční tým.

uvex se řadí mezi inovativní poskytovatele značkového systému a disponuje mezinárodní odborností výrobce. Má své vlastní závody po celém světě a jeho součástí je i vysoce kvalifikovaná síť strategických partnerů. Díky tomu může pokrýt velkou škálu požadavků trhu, ale i zákazníků.